Vtipy

22. srpna 2009 v 12:11
Veronika, 15

Autobus

Na cestě si povídají dvě blechy. Najednou kolem běží bernardýn. "Tak ahoj," říká jedna. "Mně už jede autobus!"

Šárka, 10

"Ježkovi voči"

Přijde manželský pár do čínské restaurace. Přiběhne za nimi číšnice a říká: "Tak co si dáte? Máme výborné kočičí nožičky, skvělé psí steaky..." Žena se zhrozí a zvolá: "Ježkovi voči!" Číšnice bleskově odpoví: "Výborná volba!"

Andy, 12

Cukrování

Honzík chce vědět, jak přišel na svět. Tatínek mu říká: "Víš, my jsme se s maminkou jednou večer tak trochu pocukrovali a potom jsi se narodil." Honzík se tedy večer posype cukrem a jde spát. Ráno se probudí a má postel plnou mravenců. Povídá jim: "Kdybych nebyl váš otec, tak vás pozabíjím."

Michaela, 10

Chápavý Pepíček

Jde pepíček s babičkou a najde pětikorunu. Zeptá se babičky: "Můžu si vzít tu pětikorunu?" Babička na to: "Ne, věci ze země se nesbírají!" Jdou dál a pepíček najde desetikorunu. Ptá se babičky: "Mohu si jí vzít?" Babička na to: "Ne, nemůžeš. Věci ze země se nesbírají!" Jdou dál, babička upadne a ptá se Pepíčka: "Pomůžeš mi ze země?" Pepíček na to: "Ne,věci ze země se nesbírají."

Jana, 15

Zdrhááááme!

Jde chlap ulicí a uvidí kluka, jak se natahuje ke zvonku, ale nemůže na něj dosáhnout. Přijde k němu a říká: "Ukaž, já zazvoním!" A zazvoní. "Díky, pane," povídá kluk a dodá: "A ťeď zdrháme!"

Karolína, 11

Jak dělá kravička?

"Dobrý den děti, posaďte se," přijde učitelka do třídy a říká: "Dneska si budeme povídat o zvířátkách. Tak děti, jak dělá ovečka?"
"Prosím, bé, bé."
"Správně. A jakpak dělá pejsek?"
"Prosím, haf haf."
"Výborně, a jak dělá kravička?"
Přihlásí se Pepíček a povídá: "Dobrý den děti, posaďte se."

zdroj-www.bravo.cz
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama